WECARE Meal in a Cup Indian

Meal in a Cup Indian

Op voorraad

Meal in a Cup Indian

De Meal in Cup Indian, een gezonde en complete maaltijd met rijke Indiase smaken.

  • Vegetarisch
  • Slechts 389 kcal per maaltijd
  • Eiwitrijk
  • Bron van vezels
  • Laag in suiker
  • Bevat 23 essentiële vitamines en mineralen
  • Klaar in 2 minuten en 30 seconden
Op voorraad
Gewicht
1 portie 90 g
€ 4,25

Over het product

Voor een snelle lunch op kantoor als je haast hebt of thuis als je geen zin hebt om te koken, is de WeCare Meal in a Cup, klaar in 2 minuten en 30 seconden, de oplossing om trek en gezondheid te combineren!

Een uitgebalanceerde, gezonde en complete maaltijd, rijk aan eiwitten en vezels, met Indiase smaken. Rijst en kleine groenten met de authentieke Indiase smaak. Eet smakelijk!

  • Hoe te gebruiken

    Klaar in 5 min Magnetron

    1. Voeg koud water toe tot aan de streep (140 ml).

    2 .Meng goed.

    3. Verwarm op 600W vermogen gedurende 2 minuten en 30 seconden.

    4. Meng opnieuw goed.

    5. Bedekken.

    Laat 5 minuten staan voor consumptie.

    Kokend water

    1. Voeg kokend water toe tot aan de streep in de beker (140 ml).

    2. Goed mengen.

    3. Bedekken.

    10 min laten staan voor consumptie.

  • Nutritionele waarden

    Voedingswaarde voor 100 g%RI* voor 100gVoedingswaarde per portie **%RI* per portie**
    Energetische waarde (kcal)170838919
    Energetische waarde (kJ)7101629
    Vet waarvan (g)6.781319
    Verzadigde vetzuren (g)1.663.719
    Koolhydraten waarvan (g)1663714
    Suikers (g)2.6367
    Voedingsvezels (g)7.116
    Eiwitten (g)10202346
    Zout (g)0.94162.237
    Vitamine A (µg)1101425332
    Vitamine C (mg)14183240
    Vitamine D (µg)0.3980.918
    Vitamine E (mg)1.6133.731
    Vitamine H (µg)5.5111325
    Vitamine K (µg)14193243
    Vitamine B1 (mg)0.12110.2825
    Vitamine B2 (mg)0.1290.2820
    Vitamine PP (mg)2.2145.132
    Vitamine B6 (mg)0.1180.2518
    Vitamine B5 (mg)0.5491.220
    Vitamine B9 (µg)40209246
    Vitamine B12 (cobalamine) (µg)0.12110.6225
    Kalium (mg)2831465133
    Calcium (mg)91.91121126
    Fosfor (mg)1101625336
    Magnesium (mg)45.71210528
    IJzer (mg)2.2165.136
    Zink (mg)1.7173.939
    Koper (mg)0.16160.3737
    Mangaan (mg)0.32160.7437
    Selenium (µg)9.7182240
    Jodium (µg)1863.742

    RI = Referentie-Inname

    • *Dagelijkse referentie-inname voor volwassenen (8400 kJ / 2000 kcal)
    • **Een portie staat gelijk aan 1 portie 90 g
  • Ingrediënten en allergenen

    Voorgekookte langkorrelige witte rijst 32%, erwten-eiwitten, poeder van zonnebloemolie (oliezuurhoudende zonnebloemolie, glucosestroop, MELKeiwitten), voorgekookte koraallinzen 11%, cichoreivezel: inuline, TARWE-eiwitten, geraspte kokosnoot* 4%, suiker, gedehydrateerde geroosterde ui 2,5%, wortelvlokken 2,5%, mineralen (kaliumcitraat, kaliumzouten van orthofosforzuur, calciumcarbonaat, magnesiumcarbonaat, ijzerpyrofosfaat, zinksulfaat, kopersulfaat, mangaansulfaat, natriumseleniet, kaliumjodide), zeezout, gedehydrateerde peterselie, gevriesdroogde rode paprika 0,5%, curry 0,5% (mengeling van koriander, fenegriek, kurkuma, chili peper, zout, venkel), kurkuma 0,5%, korianderzaadjes, vitaminen (A, D, E, K, C, thiamine, riboflavine, niacine, panthotheenzuur, B6, biotine, foliumzuur, B12), *Ingrediënten van biologische landbouw.
    KAN SPOREN VAN MOSTERD EN SELDERIJ BEVATTEN.